zorganizuj wydarzenie w skyhub

Masz wartościową wiedzę, którą chcesz się podzielić ze społecznością SkyHUB❓ Budujesz swoją społeczność i nie masz gdzie się spotykać❓ Wiesz czego potrzeba startupom, innowatorom i młodym przedsiębiorcom? Zapraszamy do współpracy❗

Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjną na 45 miejsc siedzących oraz dwiema salkami mentorskimi do porad indywidualnych na odpowiednio 3 i 5 osób. Mieścimy się ładnie zaaranżowanej przestrzeni o biznesowym charakterze, z widokiem na „nowe centrum miasta” z poziomu 5 piętra Łódzkiego Domu Kultury. Sale udostępniamy nieodpłatnie – po spełnieniu istotnych dla nas kryteriów.

Wydarzenia organizowane w przestrzeni SkyHUB muszą posiadać walor edukacyjny i mieć charakter probiznesowy. Zarówno administrator SkyHUB, jak i Partnerzy nie pobierają żadnych opłat od ich uczestników. Spotkania są otwarte, a limit miejsc może być ustanowiony tylko w przypadkach uzasadnionych ich charakterem (co do zasady rejestracja uczestników odbywa się na platformie administratora SkyHUB).
Pracujemy od poniedziałku do piątku, pory wydarzeń ustalamy stosownie do założonych celów.

W razie dodatkowych pytań sKONTAKTuj się z nami .