Czym jest skyHUB?

Niekomercyjna przestrzeń łącząca funkcje coworkingu
z komplementarnymi usługami doradczymi, serią warsztatów, prelekcji i eventów branżowych mających na celu stworzenie unikalnej, kreatywnej i przedsiębiorczej społeczności.

Wyróżnikiem SkyHUBU spośród zwykłych biur coworkingowych jest jego komplementarna oferta doradcza oraz obecność cyklicznych eventów o tematyce biznesowej, czy motywacyjnej inspirujących do rozwoju własnego biznesu, ale także integrująca młodych przedsiębiorców i tworząca społeczność wymiany wiedzy, kompetencji
i umiejętności.

Bezpłatna przestrzeń coworkingowa

Możesz przyjść ze swoim laptopem lub wypożyczyć sprzęt na miejscu i popracować. Wszystko za darmo!

Rada mentorów

Przedsiębiorcy z województwa łódzkiego, którzy odnieśli sukces w biznesie. Rolą mentorów jest udzielanie indywidualnych mentoringów pomysłodawcom innowacyjnych projektów biznesowych.

Rada ekspercka

Przedstawiciele firm, partnerzy skyHUB, którzy mają za zadanie wspierać merotyrycznie przedsiębiorców  podczas indywidualnych sesji z takich obszarów jak: prawo, księgowość, marketing, nowe technologie.

Warsztaty, prelekcje, spotkania

W SkyHUBie odbywają się cyklicznie wydarzenia związane z tematyką prowadzenia biznesu, zarządzania firmą, eksportu produktów na rynki zagraniczne itp.

Targi i wizyty studyjne

W ramach funkcjonowania skyHUBu organizujemy wyjazdy na targi krajowe i zagraniczne wraz z przedsiębiorcami oraz wizyty studyjne do najlepszych coworkingów na świecie.

biblioteka

Biblioteka Startupowca

Dzięki naszym książkom każdy może poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju swojej działalności, tworzenia modeli biznesowych lub zainspirować się historią kogoś kto odniósł ogromny sukces.

Zespół skyHUB

Norbert Janiszewski

Norbert Janiszewski

Ewa Choińska

Ewa Choińska

Agnieszka Bartczak

Agnieszka Bartczak