rada ekspercka

Złożona z firm, partnerów SkyHubu. Firmy te w ramach współpracy będą wspierać merytorycznie podczas indywidualnych sesji, przedsiębiorców z takich obszarów jak: prawo, księgowość, marketing, technologie.

Kamil Porembiński

Kamil Porembiński

thecamels.org

Architekt systemowy, administrator Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmy thecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga viaxe.pl

Krzysztof Wojtczak

Krzysztof Wojtczak

Kancelaria Prawna Walczak & Wojtczak

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz w sporach sądowych. Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywa od 2012 r. w jednej z łódzkich, renomowanych kancelarii adwokackich. Na co dzień doradza przedsiębiorcom w ramach bieżącej obsługi prawnej oraz zajmuje się rozwiązywaniem sporów sądowych w sądach cywilnych i gospodarczych. Od 2018 r. współtworzy grupę kancelarii prawnych Walczak & Wojtczak i świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu.

Daniel Król

Daniel Król

Project Partners

Ponad 8 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu, rozliczaniu i realizacji projektów współfinansowanych z UE. Specjalista ds. rozliczeń, Koordynator projektów unijnych, ekspert oceny wniosków w ramach RPO WŁ 2014-2020, Doradca i konsultant Krajowego systemu usług, prezes Fundacji Europejskie Forum Rozwoju.

Witold Buraczyński

Witold Buraczyński

Business Architect SOLVER

Praktyk biznesu, doradca biznesowy i manager. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 13 lat zarządzając projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności i strukturze organizacyjnej m.in zarządzał działem operacyjno-finansowym w IKEA – Łódź. Współpracował przy tworzeniu planów projektu urbanistycznego Nowego Centrum Łodzi. W swojej pracy doradczej wykorzystuje podejście eklektyczne, łącząc elementy coachingu i mentoringu z twardymi narzędziami wykorzystywanymi w zarządzaniu.

Patrycja Kaźmierczak

Patrycja Kaźmierczak

KRS Kancelaria

Adwokat, partner zarządzający w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Pomysłodawczyni i założycielka KRS Kancelarii, która wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze prawno – podatkowej firm polskich, jak również inwestorów zagranicznych. Adwokat Patrycja Kaźmierczak doradza w zakresie m.in. prawa spółek, prawa umów, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa cywilnego, wprowadzając w życie rozwiązania dostosowane do potrzeb swoich Klientów z uwzględnieniem dynamiki zmian w sferze gospodarczej.