rada ekspercka

Złożona z firm, partnerów SkyHubu. Firmy te w ramach współpracy będą wspierać merytorycznie podczas indywidualnych sesji, przedsiębiorców z takich obszarów jak: prawo, księgowość, marketing, technologie.

Kamil Porembiński

Kamil Porembiński

thecamels.org

Architekt systemowy, administrator Linux, a czasem Windows. Lubi tematykę security. Obecnie właściciel firmy thecamels.org, zajmującej się projektowaniem systemów o wysokiej dostępności. Zajmuje się skalowaniem dużych aplikacji internetowych, wspieraniem startupów w kwestiach serwerowych. Po godzinach zajmuje się żeglowaniem po morzach, lataniem, fotografią i podróżami. Prowadzi bloga viaxe.pl

Krzysztof Wojtczak

Krzysztof Wojtczak

Kancelaria Prawna Walczak & Wojtczak

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz w sporach sądowych. Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywa od 2012 r. w jednej z łódzkich, renomowanych kancelarii adwokackich. Na co dzień doradza przedsiębiorcom w ramach bieżącej obsługi prawnej oraz zajmuje się rozwiązywaniem sporów sądowych w sądach cywilnych i gospodarczych. Od 2018 r. współtworzy grupę kancelarii prawnych Walczak & Wojtczak i świadczy kompleksowe usługi prawne dla biznesu.

Daniel Król

Daniel Król

Project Partners

Ponad 8 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu, rozliczaniu i realizacji projektów współfinansowanych z UE. Specjalista ds. rozliczeń, Koordynator projektów unijnych, ekspert oceny wniosków w ramach RPO WŁ 2014-2020, Doradca i konsultant Krajowego systemu usług, prezes Fundacji Europejskie Forum Rozwoju.

Witold Buraczyński

Witold Buraczyński

Business Architect SOLVER

Praktyk biznesu, doradca biznesowy i manager. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 13 lat zarządzając projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności i strukturze organizacyjnej m.in zarządzał działem operacyjno-finansowym w IKEA – Łódź. Współpracował przy tworzeniu planów projektu urbanistycznego Nowego Centrum Łodzi. W swojej pracy doradczej wykorzystuje podejście eklektyczne, łącząc elementy coachingu i mentoringu z twardymi narzędziami wykorzystywanymi w zarządzaniu.

Patrycja Kaźmierczak

Patrycja Kaźmierczak

KRS Kancelaria

Adwokat, partner zarządzający w KRS KANCELARII PATRYCJA KAZMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW i RADCÓW PRAWNYCH. Pomysłodawczyni i założycielka KRS Kancelarii, która wyspecjalizowała się w kompleksowej obsłudze prawno – podatkowej firm polskich, jak również inwestorów zagranicznych. Adwokat Patrycja Kaźmierczak doradza w zakresie m.in. prawa spółek, prawa umów, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa cywilnego, wprowadzając w życie rozwiązania dostosowane do potrzeb swoich Klientów z uwzględnieniem dynamiki zmian w sferze gospodarczej.

Ewa Strzyżewska

Ewa Strzyżewska

You&Me

Właściciel firmy You&Me Ewa Strzyżewska. Od ponad 20 lat zajmuję się komunikacją międzyludzką. Na wielu jej poziomach. Coaching językowy, tłumaczenia, budowanie kompetencji językowej to był początek. Szybko okazało się, iż to samodoskonalenie się, zmiana czy budowanie samoświadomości są najbardziej potrzebne osobom, z którymi pracuję. Obecnie będąc osobą dwujęzyczną, z wiedzą i doświadczeniem z zakresu coachingu prowokatywnego, psychologii, także psychologii pracy, neuroprogramowania lingwistycznego oraz lingwistyki, wspieram w rozwoju, szkolę oraz prowadzę coachingi wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szerokie spojrzenie za temat, obiektywizm, szacunek dla Drugiego Człowieka, idące w parze z nieustępliwością, narzędziami zmiany i konsekwencją