Targi

W ramach projektu „Lodzkie4business” przewidziany został udział w targach krajowych i zagranicznych. Pracownicy SkyHubu wraz z 3 przedstawicielami firm MŚP współpracujących z Hubem pojadą na Wolves Summit, CEBIT, INTARG czy GITEX. Spośród czterech wyjazdów na dwóch przewidziane jest stoisko SkyHubu (CEBIT i GITEX).

Zasady uczestnictwa w targach będą prezentowane przed każdym z wyjazdów.

Poniżej można zapoznać z ww. targami.

Wolves Summit - Warszawa

Konferencja, na której innowacja styka się z biznesem i kapitałem. Skupia się na nowych technologiach, które zmieniają świat.

 

Termin: 10-11 kwietnia 2018 r.

SLUSH - Helsinki, Finlandia

Slush jest to wiodące na świecie wydarzenie skierowane dla startupów.

W trakcie Slush założyciele startupów i osoby z pomysłem spotykają się z najlepszymi międzynarodowymi inwestorami, menedżerami i mediami.

Termin: 4-5 grudnia 2018 r.

INTARG - Katowice

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG są narzędziem prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług o poziomie gotowości technicznej TRL od 4 do 9, jak również innowacji, które weszły już na ryneki rozpoczęła się ich komercjalizacja. Targi są też platformą bezpośredniego kontaktui spotkań przedstawicieli nauki, innowacyjnych przedsiębiorstw, przemysłu i otoczenia biznesu oraz podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój.

 

Termin: 20-21 czerwiec 2018 r.

GITEX - Technology Week, Dubaj, ZEA

GITEX to targi technologii informacyjnej, teleinformatyki, elektroniki użytkowej i multimediów.

Termin: 14-18 październik 2018 r.