O projekcie
[dt_breadcrumbs font_style=”normal:normal:none” font_size=”13px” line_height=”16px” font_color=”#ffffff” paddings=”2px 12px 2px 12px” border_color=”rgba(255,255,255,0.25)” border_width=”1px” border_radius=”0px”]

Czym jest SkyHUB?

Niekomercyjna przestrzeń łącząca funkcje co-workingu z komplementarnymi usługami doradczymi, serią warsztatów, prelekcji i eventów branżowych mających na celu stworzenie unikalnej, kreatywnej i przedsiębiorczej społeczności.

Wyróżnikiem SkyHUBU spośród zwykłych biur coworkingowych jest jego komplementarna oferta doradcza oraz obecność cyklicznych eventów o tematyce biznesowej, czy motywacyjnej inspirujących do rozwoju własnego biznesu, ale także integrująca młodych przedsiębiorców i tworząca społeczność wymiany wiedzy, kompetencji i umiejętności.

Elementy składowe SkyHUBU

null

Bezpłatna przestrzeń coworkingowa

Dedykowana osobom rozwijającym innowacyjne koncepcje biznesowe.
null

Rada mentorów

Złożona z przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którzy odnieśli sukces w biznesie. Rolą mentorów będzie udzielanie indywidualnych mentoringów pomysłodawcom innowacyjnych projektów biznesowych.
null

Rada ekspercka

Złożona z przedsiębiorców z województwa łódzkiego, którzy odnieśli sukces w biznesie. Rolą mentorów będzie udzielanie indywidualnych mentoringów pomysłodawcom innowacyjnych projektów biznesowych.
null

Warsztaty, prelekcje, spotkania

Szereg odbywających się cyklicznie otwartych wydarzeń związanych z tematyką prowadzenia biznesu, zarządzania, internacjonalizacji itp.
null

Wyjazdy, targi, misje zagraniczne

W ramach projektu zrealizowanych zostanie pięć wyjazdów na wizyty studyjne oraz misje zagraniczne, w celu dokonania benchmarku funkcjonowania Hubów Startupowych w najbardziej innowacyjnych rejonach świata.
null

Biblioteka startupowca

W ramach budowy ekosystemu Hubu, będzie możliwość skorzystania na miejscu z bazy wiedzy w postaci książek, pozwalających uzupełnić wiedzę z obszarów prowadzenia biznesu oraz rozwijania własnego startupu.

Cel SkyHUBU

Nadrzędnym celem realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego projektu jest wspieranie przedsiębiorczości w regionie naszego województwa. Głównym beneficjentem projektu, do którego dedykowane będą działania SkyHub będą: przedsiębiorcy, startupowcy, młode osoby posiadające pomysł na swój startup, studenci oraz absolwenci uczelni wyższych, freelancerzy.

Celem projektu jest merytoryczne wspieranie osób zainteresowanych przedsiębiorczością oraz umożliwienie skutecznego przepływu informacji oraz kontaktów, niezbędnych do pogłębiania oraz rozwoju postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców województwa łódzkiego.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi.